İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KONYA PROTOKOL EŞLERİNDEN ZİYARET.

Konya Valimiz Vahdettin Özkan’ın eşi bayan Nurhan Özkan, Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Şakir USLU’nun eşi bayan Huriye USLU, Konya İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa AYDIN eşi bayan Gökşen AYDIN 12.08.2020 tarihinde derneğimizi ziyaret ettiler.

Pandemi nedeni ile sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen ziyarette şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve aileleri hazır bulundu.

Dernek Şube Başkanımız Süleyman Ege, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek derneğin çalışmaları, tarihi ve üyelerin sorunları ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Bayan Özkan yaptığı açıklamada; “Aslında daha önce ziyaret edeceklerini ancak Pandemi nedeni ile ziyaretlerinin geciktiğini, her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduklarını” dile getirdi. Ayrıca dernek yönetim kurulunda bayan bulunup bulunmadığını sordu. Şube başkanı Süleyman Ege de; ” Daha önceki yönetimlerde bayan bulunduğunu ancak yeni yönetim de bayan bulunmadığını, dernek bünyesinde “Kadınlar Kolu” bulunduğunu, bayanlara yönelik çalışmaları onların yönettiğini, gelecek yıl yapılacak seçimlerde hanımların gönüllü ve istekli olmaları halinde dernek organlarında görevlendirileceklerini” söyledi.

Daha sonra katılımcılarla sohbet eden hanımefendiler İstiklal Harbi Şehitliğini ziyaret ettikten sonra dernekten ayrıldılar.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.