İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kurban İbadettir Paylaşmak Kardeşliktir.

Son güncelleme tarihi 7 Ağustos 2020

Aziz Türk Milleti Kıymetli Bağışçılarımız

Derneğimiz 1915 yılında kurulmuş 1983 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile Kamu yararına Dernek statüsünü almış Askeri bir dernektir. Derneğimiz Türkiye Genelinde 45 ilde Şube 27 ilçede Temsilciliği olup, Üyeleri Asker(Er,Erbaş ve Tüm Rütbeli) Şehitlerimizin Ailelerinden ve kıymetli Asker Gazilerimizden olan yaklaşık 16 bin üyesi olan Üye sayısının artması istenmeyen bu konudaki en büyük kurumsal tek dernektir.
Genel Merkez Yönetim kurulunun aldığı kararla Bu sene 2020 yılı Vekâleten Kurban Bağışı kampanyası yapılması kararlaştırılmıştır.
Değerli Şehit, Gazi ve Aileleri ve Kıymetli Bağıcılarımız
Aşağıdaki Banka bilgileri ve Online bağış sistemi ile Vekâleten kurban bağışında bulunabilirsiniz. Bağışçıların Vekâleten Kurbanları İslami Usullere göre İmam ve Noter huzurunda kesilerek, videosu bağışçıya CD, yâda Cep Telefonu aracılığı ile talep etmesi durumunda gönderilecektir. Vekâleten yapılan bağışların etleri Şube ve Temsilciliklerimizin bulunduğu il ve ilçelerde ikamet eden İhtiyaç sahibi Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimize dağıtılmak üzere Şubelere ve temsilciliklere gönderilecektir. Değerli Şehit Aileleri, Gazi ve Aileleri ve Kıymetli Türk Milletinin Bağışlarını bekliyoruz.Kurban Kesimi ile ilgili ve Bağış Süreci Hakkında

1. Vakaleten Bağış Miktarı 1.250tl’dir.
2. Bağışlar Türk Lirası olarak kabul edilmektedir.
3. Bağıştan sonra Bağışçıya kesim numarası Cep Telefonuna mesaj olarak gönderilecektir ve işlemler bu numara üzerinden devam edecektir.
4. Bağışcılar Vekâleten bağışlarla ilgili sorularını Hafta içi 09:00-17:30 arası: 0 312 433 54 61 Numaralı telefondan haftanın yedi günü Saat:10:00 – 20:00 arası 0 530 592 62.94 nolu cep telefonundan bilgi edinebilirler
5. Bağışcılar Bağış yaparken Dekont açıklama yerine T.C. Kimlik numarası, Cep Telefon numarası ve Vekâleten kurban kesimi kimin adına yapılacaksa o kişinin adını-soyadını yazması gerekecektir.
6. Bağışcılara Kurban Bayramından sonra Derneğimiz bağış Makbuzu E-Posta adreslerine, cep telefonlarına yâda talep etmeleri durumunda açık adreslerine gönderilecektir.
7. Vekâleten yapılan Kurban Bağışları Derneğimiz yetkilileri gözetiminde Konya ilinde kesimi yapılacaktır.
8. Kurban kesim işlemleri Bayramın ikinci günü Migros Marketler Zincirininde çözüm ortağı olan Akşeker firması tesislerinde İslami usullere göre yapılacaktır.
9. Kesimler küçükbaş(Koyun) usulüne göre yapılacaktır.
10. Kurban Bayramı sonrasında bağışçılara bulundukları illerdeki Şube Başkanları tarafından verilmek üzere Genel Merkezden gönderilen “Teşekkür ve Destek belgesi” verilecektir.

HARP MALÜLÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ KURBAN BAĞIŞ HESABI
ZİRAAT BANKASI
Hesap No: 7961405-5064
IBAN No: TR54 0001 0012 6207 9614 0550 64
Şube Kodu: 1262

Derneğimiz Açık adres ve İletişim bilgileri
Kültür Mahallesi, Cemre Sk. No:12 Kat:3 Kolej/Ankara
Telefon: 0 312 433 54 61
E-Posta: sehit_gazi_1983@hotmail.com

 

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.