İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Malatya Gelecek Partisinden Derneğe Ziyaret.

Gelecek Partisinden İlk Ziyaret Şehit ve Gazilere

Gelecek Partisi Malatya Teşkilatının kuruluş çalışmaları için Malatya’ya gelen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Yeşim Karadağ ve Engin Keskinel parti olarak Malatyada ilk resmi ziyaretlerini Türkiye Harp Malülü gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara’ya yaptı.

Ziyarette Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Yeşim Karadağ ve Engin Keskinel ile parti yönetim kurulu üyeleri Şehit yakınları ile Gazilerin sorunları ve sorunların çözümü noktasında parti olarak istişarelerde bulundular.

Türkiye Harp Malülü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara yapılan ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Ziyâret karşılıklı temenni ve güzel dileklerle davam etti.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.