İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Malatya Şubeden MHP İl Başkanı Samanlı’ya ziyaret.

Şehit Yakınları ve Gazilerden MHP İl Başkanı Samanlı’ya ziyaret

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa GÖZÜKARA, MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı’yı ziyaret ederek, ülke ve Malatya gündemine dair istişarelerde bulundu.

Ziyarete konuşan Şube Başkanı Mustafa GÖZÜKARA, MHP İl Başkanlığı görevine yeniden atanan Mesut Samanlı’ya Şehit Yakınları ve Gaziler olarak başarılar dilediklerini söyledi. Tüm dünyayı saran koronavirüs nedeniyle ekonominin olumsuz etkilendiğini belirten Gözükara, “Biz bize yeteriz diyerek bu sıkıntılı süreçleri birlik ve beraberlik içerisinde minimum hasarla atlatacağız. Gelecek de Türkiye’nin dünya liderliği ne doğru gideceğine inancımız tamdır. Türk milleti güçlüdür, birbirine tutkundur. Bugünler geçecek, güzel günler mutlaka gelecek” diye konuştu.

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği sürekli istişarede olduğumuz bir derneğimiz. Bundan sonraki süreçlerde de bir arada olacağız. Sizler bizlere emanetiniz diyerek Ayrıca tüm dünyayı saran ve ülkemizde de görülen Covid-19 virüsünden dolayı içinde bulunduğunuz bu süreç elbet gelip geçecektir. Devletimiz de, milletimizde siz kıymetli şehit yakınlarımız ve gazilerimizin bu fedakârlığını unutmayacaktır. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar kapatıldı.