İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Malatya Şubeden Şah Mühendisliğe Ziyaret.

Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Sayın Mustafa GÖZÜKARA ve dernek üyelerimiz bugün Şah Mühendisliğe ziyaretleriyle ofisimize şeref vermiştir. Bu nazik ziyaretinden dolayı, öncelikle kendilerine Teşekkür eder ve onur duyduğumu belirtmek isterim.
Dernek üyelerimiz ve Sayın başkanımıza kutlu ülkemiz için canını ve kanını feda eden bu yiğit, kahraman şehit ve gazilerimizin çocuklarına ve geleceklerine sahip çıkmayı borç bildiğimi; bunun için almış olduğum eğitimler ile gerekeni yapmaya hazır olduğumu dile getirerek, bununla ilgili yapılacak çalışmaları istişarede bulunduk. Bir Eğitim Koçu olarak gençliğimizin şuan ki psikolojik sıkıntılarının ve engellerinin önce kendilerini daha sonra da ülkeyi büyük tehlikelere götürdüğünü, bu durumları engellemek için Profesyonel Eğitim Koçu olarak, öncelikle şehit ve gazilerimizin evlatlarına her türlü destekleyecek projelerde var olduğumu dile getirmiş bulundum. Mühendislik adına da yapacakları projelerde desteğime ihtiyaç olduğu takdirde şeref ile bu durumu da yönetebilirim.
Şehit ve Gazilerimizin çocukların herzaman düşünmek boynumuzun borcudur. Çünkü onlar evlatlarından aldıkları zaman ve sağlıklarını hatta canlarını bizlerin güvenliği için feda etmişken, bizler de yavrularımızı sarmayı borç biliriz. Hatice HAMARAT ÖZKAN olarak ben tüm bilgi birikimim ve eğitimlerim ile çocuklarımızın sınavlarındaki, hayatlarındaki eksiklerini yada sıkıntılarını aşmaya ve tamamlamaya yardımcı olacağımı ifade etmiş bulunmaktayım. Bu süreçte gerek seminer, gerek bireysel seanslar ile gücümüzün yettiğince yanlarında olmaya devam edeceğim. Bana Takdim etmiş oldukları Plaket ve Broş için ayrıca onur duyduğumu da belirtmek isterim.

Mühendis, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Bugün Şah Mühendisliğe ziyaret gerçekleştirdik. Şehit ve gazi çocuklarımıza eğitim projeleri hazırlayan Sayın Hatice HAMARAT ÖZKAN hanımefendi ile istişarede bulunarak kahramanlarımızın evlatlarının eğitim koçluğunu konuştuk. Bilgi, deneyim ve tecrübelerini evlatlarımızın eğitim hayatında kullanacağının sözünü aldık. Sadece eğitimleri konusunda değil evlatlarımızın her türlü ihtiyaçlarına cevap vereceğine inanıyoruz. Ziyaret sonunda Sayın Hatice HAMARAT ÖZKAN hanımefendiye Derneğimizin Plaket ve Broşunu taktim ettik. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Malatya Şubesi olarak kahramanlarımızın evlatlarına verilen değerden dolayı sonsuz teşekkürü her zaman bir borç biliriz.

Yorumlar kapatıldı.