İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Malatya Şubeden Yazıhan Kaymakam Ve İlçe Komutanı’na Ziyaret.

YAZIHAN KAYMAKAMLIGIMIZI ZİYARETİMİZ

Mukaddes vatan toprakları için bedel ödemiş gazilerimiz için üzerinde çalıştığımız gazi evi projelerimizi Malatya Yazıhan Kaymakamı ve Aile Sosyal Politikalardan sorumlu vali Sayın Güher Sinem NALÇACI’yı makamında ziyarette bulunarak sunduk. Sayın Yazıhan Kaymakamımız proje hakkında daha geniş çaplı araştırmaları ve diğer illerde yapımı süren örnekleri inceleyeceğini belirtti. Ziyaretimiz esnasında Sayın Kaymakamımız Gazilerimizle bire bir sohbet edip sıkıntılarını ve dileklerini dinledi. Sayın Kaymakamımızın gazilerimiz için harcadığı çaba, ilgi ve alakası paha biçilmezdi. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Malatya Şubesi Başkanlığı olarak gerçekleştirdiğimiz bu ziyaret, derneğimize ve projelerimize verilen değerden dolayı Sayın Kaymakamımız Gülher Sinem NALÇACI hanım efendiye teşekkür ederiz.

YAZIHAN KAYMAKAMLIGI İLCE JANDARMA KOMUTANLIGINI ZİYARETİMİZ

Vatan topraklarımıza hizmetti bir gün olsun aksatmayan, kahraman ordumuzun parçası olan Yazıhan Jandarma Komutanlığımızı ziyarette bulunduk. Kahraman gazilerimiz ile askeri havayı teneffüs ettik ve huzur bulduğumuz en anlamlı bölge olan kışlaları gezdik. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Malatya Şubesi Başkanı olarak gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretten ötürü ilgilenen başta komutanlarımız olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.