İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MİLLİ MÜCADELEMİZİN 101. YILI…


MİLLI MÜCADELEMİZİN 101. YILI…

Aziz milletimiz ve sevgili gençler, 101 yıl önce Samsun’da bir milletin top yekun bağımsızlığı için kutlu bir direniş başladı. Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a çıkarak başlattığı Milli Mücadele ve devamında milletçe verdiğimiz Kurtuluş Savaşları sonucunda esaretten özgürlüğe kavuştuk. Bu zorlu mücadelenin sonunda kurulan Türkiye Cumhuriyetine
her ne durumda olursa olsun sahip çıkacak , vazifeye atılmaya hazır , ihtiyacı olan kudretin damarlarındaki asil kanda olduğunu bilen Türk Gençliğinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, bu duygularla başta büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere mücadele arkadaşlarını, tüm aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman Gazilerimizi sevgi ,saygı ve rahmetle yad ediyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Oktay KAYA
Başkan

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İSTANBUL ANADOLU YAKASI Şubesi

 

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.