İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Afyonkarahisar Şubeden Nikahlanan Hakim Murat Kandemir Savcı Eşi İle ilk Olarak Derneğimizi Ziyaret etti.

İstanbul adliyesine atanan ve göreve yeni atanan hemşerimiz Hakim Murat Kandemir geçtiğimiz gün nikah töreni yaparak dünya evine girdi. İstanbul adliyesine hakim olarak atanan Murat Kandemir nikahının olduğu gün ilk olarak eşi Savcı adayı bayan Burcu Kandemir ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve derneğimizi ziyaret etti.

NİKAHLANAN HAKİM MURAT KANDEMİR SAVCI EŞİ İLE İLK OLARAK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın…

NİKAHLANAN HAKİM MURAT KANDEMİR SAVCI EŞİ İLE İLK OLARAK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.

İstanbul adliyesine atanan ve göreve yeni atanan hemşerimiz Hakim Murat Kandemir geçtiğimiz gün nikah töreni yaparak dünya evine girdi.

İstanbul adliyesine hakim olarak atanan Murat Kandemir nikahının olduğu gün ilk  olarak  eşi Savcı adayı bayan Burcu Kandemir ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve derneğimizi ziyaret etti.

Kandemir çifti bizlerin bu memlekette huzur içinde yaşayabilmesi için canlarını veren aziz şehitlerimizin ve ailelerinin duasını alarak hayata başlamak istedik hayatımın her anında aldığımız her nefesi şehitlerimize borçlu olduğumun bilinci içersinde bu mesleği icra edeceğim gerekirse vatanım için canımı vermeye hazırım.Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allahtan rahmet yaralı olan kahramn gazilerimize sağlık huzur dilerim”dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ise “Murat Hakimimize ve eşi bayan Burcu hanıma bundan sonraki yaşamında iş hayatında özel hayatında başarılar,mutluluklar dileriz.Bu şekilde bizleri ziyaret ederek bizlerin duasını alarak göreve ve hayata başlamak için ziyaret etmeleri bizleri duygulandırdı.Mutlulukları daim olsun vatana millete hayırlı işler adalet dağıtmasını dileriz “dedi.

Ziyarete  Savcı adayı Yılmaz Kocatürk,Hakime Dilara Kumartaşlı şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Yorumlar kapatıldı.