İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Osmaniye Aferin Şehidi Bekir EVREN için Mevlidi Şerif Okutuldu.

AFRİN ŞEHİDİ BEKİR EVREN İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU
Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Piyade Komando Uzman Çavuş Bekir Evren için şehadetinin sene-i devriyesinde mevlit okutuldu.
Dr İhsan Göknal Mahallesi’nde baba evinde gerçekleştirilen mevlid programına Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Osmaniye Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kadir Karayel, Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi Şerif okunmasının ardından şehid Bekir Evren ve tüm şehidlerin hayrına yemek ikram edildi.
Mevlide katılan Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ve protokol üyeleri şehidin ailesine başsağlığı diledi. Şehidin ailesi, mevlit programı sonrasında taziyeleri kabul etti.
Hemşehrimiz Şehit Piyade Komando Uzman Çavuş Bekir Evren, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü unsurlarına karşı gerçekleştirilen operasyonda 4 Şubat 2018 günü şehit olmuş ve memleketi Osmaniye’de toprağa verilmişti.

Yorumlar kapatıldı.