İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Osmaniye Doğa Koleji Öğrencileri Şehit Anne’leriyle Bir Araya Geldiler.

OSMANİYE DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ŞEHİT ANNELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Osmaniye Doğa Koleji öğrencileri, Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Durmuş Öksüz beraberinde Osmaniye Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar şehit anneleri bir araya geldiler.
Şehit annelerine hitap eden t-MBA Lise Öğrenci Meclis Başkanı Emir Alp Şanlıer; “Başı rahmet ortası mağrifet olan Ramazan ayında sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün şehit anneleri için burada, DİMDİK AYAKTAYIZ. Bizim için şehitlik, mertebelerin en yücesidir. Vatanımızı, istiklalimizi, birlik ve beraberliğimizi canları pahasına savunan tüm şehitlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Azim, kararlılık ve tabi ki içimizdeki tüm sevgiyle şehitlerimizin hatıralarını yaşatmaya devam ediyoruz. Bu güzel günün feyziyle biz Osmaniye Doğa Koleji Öğrenci Meclisi olarak üzerimize düşen vazifeleri alarak bu ülke için çalışıyoruz. Bugün bize Türk milletinin vefasını ve bir olma duygusunu yaşattığınız için sizlere şükranlarımızı sunuyor, Anneler Günü’nüzü kutluyor ve ellerinizden öpüyoruz.” dedi.
Öğrencilerimiz ile sohbet eden Sayın Öksüz; derneğin tarihçesinden, faaliyetlerinden bahsederek öğrencilerimizin bilinçlenmesini sağlayacak konuşmalar yaptı. Öğrencilerimiz şehit anneleri ile sohbet edip yakından ilgilendiler, geçen Anneler Günü’nü hediye ve çiçek verip kutlayarak ellerinden öptüler.

 

Yorumlar kapatıldı.