İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Osmaniye Protokolü Derneğimize Ziyareti.

VALİ COŞKUN VE PROTOKOL MENSUPLARINDAN TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER, ŞEHİT, DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ OSMANİYE ŞUBESİ’NE ZİYARET.

Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi ile protokol mensupları Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi, ziyaret etti. Ziyarette Vali Coşkun yanı sıra Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu, İsmail Kaya ve Baha Ünlü, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri de yer aldı.

Vali Coşkun ziyareti sırasında, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi binası bahçesine yapılan, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün büstünün açılışını yaptı. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü münasebetiyle şehitlerimizi bir kez daha andığımızı ifade eden Vali Coşkun, “Bu vesile ile derneğimizi bir kez daha ziyaret etmek, şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz ile bir araya gelmek istedik. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine de sabırlar diliyorum. Vefat etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize sağlık ve mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Vali Coşkun ve protokol mensupları, ziyaretleri sırasında şehitlerimizin aileleri ile bir süre sohbet etti. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Durmuş Öksüz, Vali Coşkun ve protokol mensuplarına ziyareti nedeniyle tüm üyeleri adına teşekkür etti.

Yorumlar kapatıldı.