İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Osmaniye Şube Albay Sancaktar Şehit Ailelerini Ziyarete Devam.

OSMANİYE Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, şehit ailelerine ziyaretlerini sürdürüyor. Albay Sancaktar, hafta sonu üç ayrı şehit ailesini daha ziyaret edip, onlarla sohbet etti.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde, Albay Sancaktar ilk olarak Yenimahalle’deki Şehit Binbaşı Adil Karagöz’ün babası İlyas Karagöz’ün evine misafir oldu. Garnizon Komutanı Sancaktar daha sonra, beraberindeki Dernek Başkanı Durmuş Öksüz ile birlikte, Dumlupınar Mahallesindeki Şehit Jandarma Er Ergün Çarpanalı’nın annesi Ayşe Çarpanalı ve Mevlana Mahallesindeki Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Ali Sarak’ın babası Müslüm Sarak’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, şehitlerin birer emanetleri olan ailelerine ve kahraman gazilere bu tür ziyaretlerin sık sık gerçekleştirildiğini belirtti. Şehit aileleri de Albay Sancaktar ve Dernek Başkanı Durmuş Öksüz’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.