İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Osmaniye Şubeden MHP Genel Başkanı ‘na Ziyaret.

Osmaniyeli şehit ailelerinden Bahçeli’ye ziyaret.

Türkiye  Harp Malulü, Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi yönetim kurulu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Ankara’da, makamında ziyaret etti.
Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, genel başkan Mustafa Işık  tarafından hazırlanan ve içerisinde şehit aileleri ve malul gazilerin sorun ve taleplerinin bulunduğu dosyayı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teslim ettiklerini söyledi. Başkan Öksüz, “Hemşerimiz Bahçeli, bizlere bu soruların en kısa zamanda çözüleceğini beyan etti. Heyet olarak, sayın genel başkanımıza derneğimizin şeref madalyasını ve saatini kendisine takdim ettik. Ziyaretimizden dolayı çok memnun olduğunu ve her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduğunu söyleyen genel başkanımız, hemşerimiz Bahçeli’ye misafirperverliği için teşekkür ederiz.” dedi.
Şehit Aileleri Derneği Yönetim Kurulu, daha sonra, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Baş Danışmanı 26. dönem MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy’u ziyaret etti. Ersoy’a ziyaret anısına, derneğin saati hediye olarak takdim edildi. Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, Ankara’daki ziyaretlerde ayrıca, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret edip acil şifalar diledikten sonra, son olarak Anıtkabir Komutanı Yarbay Kasım Teke’yi ziyaret edip çeşitli hediyeler verdiklerini söyledi.

 

 

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.