İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Osmaniye Valisinden Suriye idlip Şehidin ailesine ziyaret etti

????????????????????????????????????

Osmaniye ili Valisi Erdinç Yılmaz 27 Şubat 2020’de Suriye idlip Bölgesinde Rusya destekli Esad Rejim güçleri tarafından yapılan saldırı sonucu 32 Silah arkadaşı ile birlikte Şehit olan Şehit Halil İbrahim Akkaya’nın Bahçe ilçesindeki Ailesini ziyaret etti, Ziyaretle alakalı Valilik açıklaması şu şekilde Vali Dr. Erdinç Yılmaz, İdlib’deki hain saldırı sonucu 27 Şubat 2020 tarihinde şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Halil İbrahim Akkaya’nın Bahçe ilçesinde ikamet eden ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında, şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okundu.
Şehidimizin annesi Döne Akkaya ve babası Ali Akkaya ile bir süre görüşen Vali Yılmaz, aileye başsağlığı ve sabır dileklerini ileterek, “Bir ömür ne kadar yaşanacak onu biz bilemeyiz, bu ancak Allah’ın ilahi takdiridir. Ama şehitlik ölümlerin en şereflisi. Biz, sizlerin bir kardeşi olarak, Devletin Valisi olarak, her zaman yanınızdayız; her ne zaman, hangi konuda olursa olsun, sonuna kadar elimizden ne geliyorsa yaparız. Şehidimize Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize ve vefat etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet; hayatta olan gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum.” dedi.

Şehidimizin ailesi, Devletimizin şefkatini her daim yanlarında hissettiklerini ifade ederek,  “Sayın Valimize, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin” dediler. Vali Yılmaz, ziyaret sonunda, şehidimizin ailesine Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti denildi

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.