İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

REKTÖR OKUMUŞ BAŞKAN KUMARTAŞLI’YI MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

REKTÖR OKUMUŞ BAŞKAN KUMARTAŞLI’YI MAKAMINDA KABUL ETTİ

Afyonkarahisar’a yeni kurulan Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, Şube Başkan Yardımcısı Gazi Emre Öztürk, Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç, Gazi Şemsettin Atacan, şehit babaları Mustafa Çınar ve Musa Sağlam Rektör Okumuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kumartaşlı, derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında Rektör Okumuş’a bilgiler aktardı. Ayrıca Üniversite olarak şehit yakınlarına ve gazilere gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti de dile getirdiler.

Ziyaret, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş’un  misafirlerine teşekkür etmesinin ardından son buldu.

 

Yorumlar kapatıldı.