İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehit Aileleri ve Gazilerden Jandarmaya Ziyaret.

Şehit Aileleri ve Gazilerden Jandarmaya Ziyaret

Şehit ve Gazi sevdalısı Malatya İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce’ye Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şubesi Başkanı Mustafa Gözükara ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından teşekkür ziyareti gerçekleştirildi ve plaket takdim edildi.

Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şubesi Başkanı Mustafa Gözükara ziyaret esnasında yaptığı açıklamada: “Şehit ve Gazi sevdalısı değerli Komutanım, Şehit Ailelerimize ve Gazilerimize yönelik gayretli çalışmalarınızı sürdürüyorsunuz, Derneğimiz döneminizde güçlü bir yapıya kavuştu. Devletimiz, Şehit Yakınları ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Her daim yanımızdamısınız, son yıllarda beklentilerimize yönelik büyük kazanımlar elde ettik. Bizler ülkemizin daima güçlü olmasını isteriz. Bugün devletimiz terör örgütlerine karşı mücadelesini sürdürüyor, sonuna kadar devletimizin yanında Şehit Aileleri ve Gaziler olarak duracağız. Sizin de Şehit Aileleri ve Gazilerin tüm programlarına katılarak bizleri yalnız bırakmadığınızı görüyoruz. Bu tür yaklaşımlar tarafımızı ziyadesiyle memnun ediyor” dedi.

Malatya İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce: “Şehit Aileleri ve Gaziler bizim için çok önemli daima yanlarında olmaya devam edeceğiz. Sizlerin dernek çalışmalarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz faaliyetleri başarılı buluyorum. Ben de sizlerle ilgili tüm faaliyetlere katılarak yanınızda olmaya çalışıyorum. Devletimiz Şehit Yakınları ve Gazilere desteğini esirgemiyor’ diye konuştu.
Malatya İl Jandarma Komutanlığının girişinde hazırlanan bölümde Şehitlerin isimleri yer almakta.

Malatya İl Jandearma Komutanı Albay Necmi İnce ve Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Gözükara ile Şehit yakınları, Gaziler dua okuyarak Şehitleri andı. Ziyâret esnasında Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık telefon ile Albay Necmi İnce’yi arayarak Şehit aileleri ve Gazilere vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür etti.

Yorumlar kapatıldı.