İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehit Çoçuğu Babasın’ın Evini Gitdi.

BABASIN’IN  EVİNİ  GÖRMEYE  GELDİ

Vatan bölünmesin, Bayrak inmesin diye şahadete yürüyen Vatan sevdalısı Malatyanın Gözene köyünden, Şehidimiz Mehmet tıpkı şehit olan diğer Mehmetler gibi hepside Mehmetti, Mehmetçikti, aslında Mehmet gibi garibanlardı bu vatan için şehit olanlar, mehmet evliydi, evde bir yavuklusu ile anne baba ve kardeşleri vardı yolunu gözleyen, Mayıs aylarıydı, göreve gitmişti Nusaybin’de, yer altına hendekler kazan ve masum insanları katleden kahpeleri, birer leş haline getirmek için ant içmişlerdi arkadaşlarıyla, 8 Mayıs günü görevleri doğrultusunda, iki arkadaşıyla vatan hainlerini yakalamak için bir eve girdiler. Alçakların alçakça kurduğu tuzakta, el yapımı bombanın patlaması sonucunda iki arkadaşı ile birlikte şehit oldu Mehmet, halbuki ne hayalleri vardı Mehmedin, çocuk bekliyordu bir mehmet daha geliyordu dünyaya, kanından canından ama göremedi Mehmet yavrusunu, kendinin şehadetinden kırkdört gün sonra dünyaya geldi küçük Mehmet Eymen, babasının kanında can bulmuştu. Ey şehidim, sen bu kutsal topraklar uğruna canını feda ederek şehadete eriştin, sen ölmedin Mehmedim, tüm Türkiyenin yüreğinde yaşıyorsun. Yiğidim mekanın cennet makamıdır inşallah. Nurlar içinde uyu kanın yerde kalmadı kalmayacak.
Şehidimizin emaneti yavrumuz Eymen Kılıç babasının evini görmeye gelmiş kısa bir zaman önce basının evini babasını arkadaşları komutanlarla ziyaret etti. Çevre düzenlemesi ve tadilatı ve bayrak değişimi yapıldı. Öncelikle sayın valimize jandarma komutanımız Necmi ince babaya ve şehidimizin silah arkadaşlarına teşekkür ederiz. Şehidimizin kıymetlileri beraberiz yalnız değilsiniz, şehidimizin emaneti Eymenimiz Allah yolunu bahtını geleceğini açık etsin. Şehidimize Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.