İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ŞEHİT KIZINDAN ŞEHİT AİLELERİNE DESTEK.

KONYA’DA “AHDE VEFA” PROGRAM

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Konya Şubesi tarafından gerçekleştirilen “Ahde Vefa Programı” kapsamında Şehit kızımız psikolog Batın BEZİK tarafından Konya Barosu Sosyal Tesislerinde şehit ailelerimize ve gazilerimize yönelik Kişisel Gelişim ve Bağımlılık konulu konferans verdi.

Konferansın sunuculuğunu şehit kızımız Alanur Kurşun gerçekleştirdi.

Konferans için salona gelen Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa IŞIK ve Konyalı şehit ve gazi aileleri ile gönüllüler duygusal anlar yaşadılar.

Şehit kızımıza destek olmak için gelen Konya’lı şehit anneleri ve babaları şehit kızımız Batın Bezik’i yalnız bırakmadılar.

Adana Şubesi Başkanına ve Yönetimi şehit kızını yanlız bırakmayarak Konya ya geldiler.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.