İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ŞEHİT MUSA SAYDAM ŞAHADET YIL DÖNÜMÜNDE MEZARI BAŞINDA ANILDI.

Son güncelleme tarihi 18 Ekim 2018

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi ve Şehit Musa Saydam’ın ailesi tarafından şahadetinin 3.yılında çeşitli programlarla anıldı.
Anma programı, Balışeyh İlçesi Akçakavak köy mezarlığındaki Şehidimizin kabri başında Balışeyh İlçe Vaizi Murat Çaylan,Toki Camii İmam Hatibi Mustafa Erdoğan ve Uzunlar Camii din görevlisi Ramazan Sarıtaş tarafından okunan kuran-ı Kerim ve yapılan dualarla başladı.
Şehidimizin mezarı başında yapılan dualardan sonra başsağlığı ve sabır dileklerini kabul eden aile kendilerini yalnız bırakmayan Dernek üyelerine teşekkür etti.
Kabir ziyareti sonrası Dernek binasında Şehidimizin ailesi tarafından verilen yemek ikram edildi.
Dernekteki programa Kırıkkale Valisi Sayın Dr. Mehmet İlker Haktankaçmaz, Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Halil Danacı ve bazı protokol üyeleri katıldı.
Programda Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından Şehit Musa Saydam hakkında misafirler bilgilendirildi.
“Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Musa Saydam;
Şehidimiz J.Uzman Uzman Çavuş Musa Saydam, 03.06.1976 tarihinde İlimizde Dünyaya gelmiş, Habip ve Elfat Çiftinin 4 çocuğundan birisiydi.
Şehidimiz, İlk ve orta öğrenimini Balışeyh İlçesinde Lise Öğrenimini Açık lisede tamamlamış, 2000 Yılında Siirt Jandarma Özel Harekât Komutanlığı emrinde göreve başlamıştı.
2007-2009 yıllarında Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığı emrinde,2009 tarihiden itibaren de Bingöl İl Jandarma Komutanlığı emrinde görev yapmakta idi.
15 Ağustos 2015 tarihinde Bingöl İli Karlıova ilçesi sınırlarında pkklı teröristler tarafından daha önceden yola tuzaklanmış el yapımı bombanın patlatılması sonucu Mesai arkadaşları Jandarma Astsubay Çavuş Muhammet Gürlek, Uzman Jandarma Çavuş Haşim Dirik ile birlikte Şehitlik mertebesine ulaşmışlardı.
Bekar ve İki çocuk babası olan Şehidimiz düzenlenen Törenle Kırıkkale Nur Camiinden kaldırılarak Balışeyh İlçesi Akçakavak Köy Mezarlığına defnedilmiştir” dedi.
Balışeyh İçe Müftüsü Sayın Mehmet Fatih Öztürk tarafından okunan kuran-ı Kerim ve İl Müftüsü Sayın Şahin Yıldırım tarafından yapılan dualardan sonra Şehidimizin ailesine sabır ve başsağlığı dileyen Sayın Valimiz Dr. Mehmet İlker Haktankaçmaz ve protokol üyeleri Şehit ve Gazi ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını söylediler

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.