İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNDEN KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR KÜLÜBÜNE DESTEK.

Son güncelleme tarihi 18 Ekim 2018

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi üyelerinin kendi aralarında topladıkları 1.971.00 Lira Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından Kırıkkale Büyük Anadolu Spor Kulüp Başkanı Harun Ulusoy’a makbuz karşılığı teslim edildi.
Dernek Başkanı Rıfat Öcal” Biz Şehit Aileleri ve Gaziler olarak nasıl Türkiye Cumhuriyet Devletimizin ve Kırıkkale’mizin birer değerleri isek İlimizin İsmini taşıyan bütün değerler de bizim için çok önemli değerdir.
Derneğimizin İlimizdeki Şubesini temsil etmeye başladığımız 2006 Yılından bu yana hiç kimseden maddi bir talepte bulunmadan Devletimizden ve İlimizde Devletimizi temsil edenlerden aldığımız güç ile faaliyetlerimize devam ediyoruz.
Kanunlarla Kamu Yararına Çalışmakta olan Derneğimizin İlimizdeki Şubesi de üyelerinden aldığı büyük destek ile zaman zaman İhtiyacı olan Öğrencilerimize yardım etmekte iken İlimizin adını taşıyan Kırıkkale Büyük Anadolu Spor Kulübümüze de ailelerimizin sağladığı 1.971.00 Lirayı Sayın Başkanımız Harun Ulusoy aracılığı ile iletiyor, başarılar diliyor ve bekliyoruz” dedi.
Kulüp Başkanı Sayın Harun Ulusoy tarafından yapılan konuşmada;
İlimizin Değerleri, Şehit ve Gazi ailelerimizin maddi ve manevi desteği bizleri gerçekten onurlandırdı.
Böylesine anlamlı bir destekte bulunan Dernek üyelerimize Kulübümüz olarak çok teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile bütün Şehitlerimize, hayatlarını kaybeden Gazilerimize Allah’tan rahmet, Şehitlerimizin ailelerine sabır, Gazilerimize şifa ve minnet borçlu olduğumuzu Kulübümüz olarak belirtmek istiyoruz” dedi.

 

 

Yorumlar kapatıldı.