İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehit Ve Gazi Çocuklarına 25 Bisiklet Hediye Edildi.

DERNEK BAŞKANI RIFAT ÖCAL’IN GİRİŞİMLERİ SONUCU ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA 25 ADET BİSİKLET HEDİYE EDİLDİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Rıfat Öcal başarılı çalışmaları ile göz dolduruyor.Başkan Öcal kamu kurum ve kuruluşları ile uyumlu çalışmalar yaparak Şehit ve Gazi çocuklarının gönlünde taht kuruyor.

Öcal, sağlık il müdürlüğü ile yapmış olduğu görüşmeler sonucunda,Şehit ve Gazi çocuklarının obeziteye karşı korunması ve sağlıklı yaşam kültürünün yerleştirilmesi faaliyetlerine katkı sağlamak amacı ile temin ettiği 25 adet bisikleti sahiplerine ulaştırdı.

Başkan Öcal,”Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi olarak, Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz,hayırlı uğurlu olsun,gençler iyi günlerde kullansınlar inşallah” dedi.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.