İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tahir AKYÜREK’ten Anlamlı Ziyaret

Son güncelleme tarihi 13 Temmuz 2018

Önceki dönem Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ve teşkilat üyeleriyle birlikte  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şubesi, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Konya Şubesi ve Konya Şehit Aileleri Derneği’ne ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şubesine yapan Akyürek, şehit ve gazi ailelerine karşı sorumluluklarının olduğunu belirtti.

Akyürek, “En önemli sorumluluğumuz; vatanımız için, milletimiz için, ülkemiz için daha çok çalışmak ve ülkemizi daha güçlü kılmak. Derneğimizin Türkiye çapındaki çalışmaları, başardıkları ortada. Konya başkanımızın Türkiye’de Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği başkanı olması büyük bir mutluluk duyduk. Hem Konya adına hem de bundan sonraki şehit ailelerimiz ve gazilerimize yapılacak hizmetler adına Mustafa başkanı ve yeni şube başkanı Süleyman Başkanı da tebrik ediyorum” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye’de Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ise, “Şu an içinde bulunduğumuz şubenin binası 2010 yılında Tahir Başkanın tahsis etmesiyle açıldı. Şehit aileleri ve gaziler olarak bizi Mecliste temsil edecek Tahir Akyürek’e başarıları diliyoruz” diye konuştu.

Türkiye’de Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Konya Şubesinin Yeni Başkanı Süleyman Ege de Tahir Akyürek’in derneğe vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederek, Akyürek sayesinde birçok sorunu aştıklarını ifade etti.

Akyürek, daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Konya Şubesi ve Konya Şehit Aileleri Derneğini ziyaret ederek şehit ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Türkiye Muharip Gaziler Derneği Konya Şubesi Başkanı Mustafa Buğur ve Konya Şehit Aileleri Derneği Başkanı Recep Pekdemir, milletvekilliği yolunda Tahir Akyürek’e başarılar diledi.

Yorumlar kapatıldı.