İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TSK MEHMETÇİK VAKFI TEMSİLCİLİĞİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET.

TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliği, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şubesini ziyaret etti.

TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilcisi Sayın Emekli Albay Alp Arslan ERYILMAZ’ı Dernek Binamızda karşılayan Dernek Başkanı Recep AKGÜL ve Yönetim Kurulu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Dernek Başkanı AKGÜL, dernek binasını gezdirerek çalışmalarımız hakkında Vakıf Temsilcisi Sn. Emekli Albay ERYILMAZ’a bilgiler verdi.
Dernek Başkanı AKGÜL, Mehmetçik Vakfı tarafından ödenen ve maluliyet maaşından faydalanamayan 41 yaş sınırına takılan Gaziler için yapılması gereken çalışmaları anlattı. Biran önce çalışmaların sonlandırılarak, üvey evlat muamelesi gören Gazilere maluliyet maaşının ödenmesini talep etti.
Vakıf Temsilcisi Sayın Emekli Albay ERYILMAZ, Mehmetçik Vakfı’nın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Eryılmaz, 1982 yılında kurulan vakfın, vatan hizmeti esnasında şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere belirlenen esaslara göre ölüm ve maluliyet yardımı yaptığını ifade etti.

Vakıf Temsilcisi Sayın Emekli Albay ERYILMAZ, Mehmetçik Vakfı’nın icra ettiği faaliyetler ile ülke düzeyinde sosyal adaletin, toplumsal barışın ve ulusal birliğin güçlenmesine katkıda bulunduğunu vurgulayarak, hedeflerinin Vakıf’a bağışta bulunanlar ile kendilerine yardım edilen Mehmetçik ve aileleri arasındaki sevgi ve güven duygularını, sosyal destek faaliyetleri ile güçlendirerek, yüce Türk ulusunun takdirine layık, örnek bir yardım kuruluşu olduğunu açıkladı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimler Derneği Erzurum Şubesi Başkanı Recep Akgül ise; Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını hiçe sayan Şehit ve Gazi Mehmetçik aileleri adına Mehmetçik Vakfı Erzurum İl Temsilcisi Alp Arslan ERYILMAZ’a ziyaretten dolayı teşekkür etti.
Emekli Albay ERYILMAZ Mehmetçik Vakfı adına Dernek Başkanı Recep AKGÜL’e plaket takdim etti.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.