İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TÜRKİYE’DE BİR İLK TOKİ KONUTLARI TAMAMLANIYOR 140 ŞEHİT AİLESİ GAZİ EV SAHİBİ OLDU.

140 Şehit Ailesi ve Gazi Başkan’a dua ediyor Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı, Zafer Mahallesinde yapılmakta olan 1076 konutluk TOKİ etaplarında 140 Şehit Ailesi ve Gazi tarafından satın alınan TOKİ konutlarında incelemelerde bulundu.

Resmi büyütmek için üzerini tıklayın…

TÜRKİYE’DE BİR İLK TOKİ KONUTLARI TAMAMLANIYOR 140 ŞEHİT AİLESİ GAZİ EV SAHİBİ OLDU

140 Şehit Ailesi ve Gazi Başkan’a dua ediyor

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı, Zafer Mahallesinde yapılmakta olan 1076 konutluk TOKİ etaplarında 140 Şehit Ailesi ve Gazi tarafından satın alınan TOKİ konutlarında incelemelerde bulundu.

Dernek üyeleriyle birlikte gerçekleştirilen incelemede Başkan Kumartaşlı, TOKİ konutlarının çok lüks yapıldığını belirtirken, sosyal alanlar içinde herşeyin düşünülmüş olduğunu görmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

Şehit Ailesi ve Gazilere tahsis edilen 140 konutta yapılan tüm çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Başkan Kumartaşlı, destek ve katkılarından dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür etti.

Konutların güzergâhlarının, çocuk oyun alanlarının, Camilerin ve diğer sosyal alanların çok iyi bir şekilde projelendirildiğini gördüklerini belirten Kumartaşlı; “Başbakanlık TOKİ Dairesi Başkanlığı ve Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı işbirliğinde yapılan Zafer Mahallemizdeki konutları arkadaşlarımızla birlikte gezdik. Konutlara baktığımız zaman sağlık amacıyla kurulan jimlastik alanları, sportif alanlar, kamelyalar, çocuk oyun alanları, parklar, yeşil alanlar herşey çok ince düşünülmüş. Bu projenin oluşumunda büyük emeği olan Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’a teşekkür ediyorum”dedi.

Nisan sonunda teslim edilecek

Afyonkarahisar Zafer TOKİ Konutları bitmek üzere olduğunu ve Nisan sonunda inşallah teslim edileceği bilgisini aldıklarını belirten Başkan Kumartaşlı; “Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi olarak Belediye Başkanlığımızla gerçekten çok uyumlu bir şekilde çalıştık. Ve sonuçta da Şehit Ailesi ve Gazilerimizi TOKİ etaplarının avantajlarını çok iyi anlattık. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın Afyonkarahisar ziyaretinde, bu TOKİ Konutlarından Şehit Ailesi ve Gazilerimize biraz daha fazla konut ayrılıp kolaylık yapılması hususunda taleplerde bulunduk. Ve Türkiye’de bir ilk olarak TOKİ Konutlarından bir defada 140 Şehit Ailesi ve Gazimizi faydalandırdık. Bu gerçekten ülkemizde bir ilktir. Bunu başardığımızdan dolayı çok mutluyuz. Tüm Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizde duacıdırlar”dedi.

BAŞKAN ÇOBAN’A TEŞEKKÜR

  • Afyonkarahisar Belediyesinin öncülüğünde bu TOKİ Etapları yapıldı ve biz Şehit Aileleri ve Gazileri faydalandırdı. Yoksa bu bizim için bir hayaldi. Bu proje gerçekleştikten sonra Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’ın da destek ve katkılarıyla İlimiz merkez ve ilçelerinden 140 Şehit Ailesi ve Gazimiz bu konutlardan faydalandı ve ev sahibi oldular. Ben tüm Şehit Aileleri ve Gazilerimiz adına Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Sizler bizlerin yüzünü güldürdünüz, Allah’ta sizlerin yüzünü güldürsün” dedi.

Yorumlar kapatıldı.

Ένα από τα πιο σημαντικά κριτήρια για την προσέλκυση πελατών, που εκμεταλλεύεται η μεγάλη πλειοψηφία των στοιχηματικών εταιρειών, είναι τα μπόνους καλωσορίσματος. Έτσι και η National Casino, που δίνει μεγάλα πλεονεκτήματα σε όσους παίκτες επιλέξουν να κάνουν εγγραφή σε αυτήν. Αρχικά, προσφέρει σε όλους τους χρήστες μία προσφορά επιπλέον 100% των χρημάτων της πρώτης τους κατάθεσης, συν επιπλέον 100 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Avalon: The Lost Kingdom. Ωστόσο, δεν σταματάει εδώ. Είναι από τις λίγες εταιρείες που στηρίζουν και την δεύτερη κατάθεση του παίκτη. Προσφέρει μπόνους κατάθεσης 50% έως 200€/$ και ακόμη 50 δωρεάν περιστροφές στο παιχνίδι Johnny Cash.